החממה
כתובת
יגאל אלון 30
תל אביב -יפו
ישראל   29000
דואל
טלפון
0732481326
תיאור ופרופיל עסקי
החממה הינה בית ספר ונקודת מפגש המכנסת יכולות יצירתיים לעשייה מקורית. המכללה למנהל, כמוסד המלמד רבבות סטודנטים בנושאי לימוד שונים, רואה בתחומי האמנות ועיצוב אתגר ערכי, הראוי למיקוד יכולותיה וכוונותיה במובנם הרעיוני והמעשי ליצירת רף גבוה ובולט בנוף בתי הספר לאמנות ועיצוב בארץ.
מוצרים ושירותים
מערכת לימודי עיצוב פנים הינה רחבה ומקיפה נושאים ומקצועות הנוטלים חלק בעשייה ובהתהוות הרעיון העיצובי . היכולת לפתח ולהעביר את הרעיון העיצובי לשלב תיכנוני לחלק אותו למרכיבי ביצוע בדרך ליישום כך שיתחבר בסופו חזרה לכלל יצירה עיצובית ,הוא מרכיב יכולת מכריע המתפתח בתהליך למידת עיצוב פנים.
קטגוריות / מילות מפתח
לימודי עיצוב פנים,תקשורת חזותית,עיצוב תעשייתי,עיצוב גרפי
247mainstreet

כתיבת תכנים בעסקים המועלים באינדקס עסקים חינם 24/7  והפצתם ברשת, עוזרת למתג את בעל המקצוע או העסק, ליצור חשיפה טובה של העסק החממה ,לפרסם ולקדם את השירותים והמוצרים שלו בקטגוריה עיצוב ותכנות אתרים. כתיבה נכונה של אודות העסק,תאור מוצר ושרות באופן  מקצועי, כמוה כהפגנת בקיאות בתחום העיסוק. בעזרת זאת יוצרים תדמית של עסקים מומחים בתחום. אינדקס עסקים חינם 247 מיין סטריט,הוא חלק מתוך כלי שיווק באינטרנט והעלאת עסקים ברשת היא דרך טובה להביא לקוחות אל העסק שלכם.כדי ליצור יחסי ציבור לעסק שתפו את הקישור ב Facebook לחיבור לרשתות חברתיות .מנועי החיפוש הגדולים יגלו אתכם במהרה באמצעותנו ובהרחבה

לחץ על "צור קשר" למטה בדי לבקש מידע נוסף מבית העסק
המידע לעיל הושג ממקורות הנחשבים אמינם.איננו מפקפקים בדיוק המידע,אך לא וידאנו את נכונותו, אין לנו כל אחריות, ישירה, עקיפה או משתמעת לגבי מידע זה.